LogoVM


Режисер-постановник – Костянтин Томільченко
Ідея та розробка проекту – Тала Пристаєцька, Костянтин Томільченко
Саундтрек – Дмитро Шуров.

Телеканал СТБ і компанія StarLight Entertainment знову представляють масштабне позаефірне 3D-шоу – «Вартові Мрій». Унікальна різдвяна казка для всієї родини від режисера-постановника Костянтина Томільченко, яка стала найбільш популярним зимовим шоу країни, знову збере на сцені Концерт-Холу ВДНГ у Києві
танцюристів, циркових артистів, акробатів і гімнастів, а 3D-технології, які використовуються у цьому сучасному та високотехнологічному шоу, знову здивують навіть найбільш вибагливих глядачів.

В основі оригінального сценарію лежить різдвяна казка, а головне завдання героїв – врятувати свято. Бездомний хлопчик Макс напередодні Різдва зустрічає чарівного Кота – Вартового Мрій. Разом вони везуть зірку, яку хоче викрасти злий Дракон. Їх чекає безліч випробувань, щоб зберегти зірку від лиходія.

Проект «Вартові Мрій» створили Костянтин Томільченко, хореограф, суддя шоу «Танцюють всі!» і ведучий «Україна має талант» на каналі СТБ і Тала Онищук, директор творчого об’єднання СТБ. Саундтрек проекту був створений Дмитром Шуровим, музикантом і солістом Pianoboy. Втілювати казкові образи будуть учасники шоу «Танцюють всі!», а також відомі в усьому світі акробати і циркові артисти. Костюми для проекту «Вартові Мрій» розробив керівник відділу стилю СТБ Дмитро Курята. За грим артистів проекту відповідає Вікторія Бессараб – головний художник-гример каналу.

Зал побудований амфітеатром. Кожні наступні два ряди вище попередніх на 25 см.
Дітям до 5 років вхід безкоштовний (без надання окремого місця), дітям старше 5 років потрібно купувати повний квиток.

Share This