ДТПлоготуман

Режисери-постановники – Костянтин Томільченко, Олександр Братковський
Креативний продюсер – Тала Пристаєцька.

«Дім таємничих пригод» – нове мультижанрове шоу для всієї родини. Надзвичайні спецефекти, видовищні трюки та унікальні постановки вже чекають на вас!

Глядачі побачать повну несподіванок подорож веселого туриста Алекса, який заблукав і потрапив до Таємничого Дому. Тут йому зустрінуться, на перший погляд, абсолютно безпечні мешканці. Але варто Алексу дізнатися їх ближче, і він зрозуміє, що серед домочадців є вампіри, стара відьма, шалений професор, перевертень та багато інших містичних істот. Глядачі не будуть просто спостерігати за тим, що відбувається на сцені, завдяки магії вони стануть повноцінними учасниками подій, що стрімко розвиваються в Домі. А пригоди головного героя Алекса доповнять шоу гарних настроєм і веселощами! Все це і робить «Дім таємничих пригод» страшенно смішним шоу, від якого залишаться у захваті і дорослі, і діти.

Для гостей Концерт-Холу ВДНГ перед початком шоу працюють фотозони, бари з авторським меню, а також сувенірна крамничка. Тож приходьте на шоу «Дім таємничих пригод» заздалегідь. Гості, які запізнились, не будуть допущені до глядацької зали.


Турист – Алекс

Головний герой нового шоу – веселий турист Алекс. Загубившись у непролазних хащах під час прогулянки, він і не думає втрачати позитивний настрій. Його вабить загадковість місця, в яке він потрапив, і навіть коли злива змушує його шукати притулку у страшному Домі, Алекс не відчуває небезпеки. А дарма…

У Таємничому Домі на Алекса чекає несподівана зустріч із надзвичайно дивакуватими істотами. Знайомтесь!

Господарка

Головною у Домі є його Господарка: гарна, зваблива, спокуслива та небезпечна вампірка, яка керує всім та всіма. Вона вміє знайти підхід до кожного, вміє переконувати та змушує грати за її правилами.
Її жіночим чарам майже неможливо протистояти. Особливо, якщо вона зацікавилась саме вами.
Стережися, Алексе, здається Господарці ти сподобався! Побачимо, чим закінчиться ця історія!

Господар – Філіп

Філіп – господар Дому. Хоча лише номінальний, адже заправляє всім Господарка. Він же знайшов собі незвичайне захоплення – магію. Перетворювати предмети, розпилювати шафи та поручні Дому, експериментувати із живими людьми – його улюблені заняття. Від одного його дотику люди можуть зникати! Магія приносить Філіпу шалене задоволення, і, здається, Алекс стане новим матеріалом для експериментів Філіпа…

Шалена бабуся

Ви звикли, що всі бабулі милі та привітні? Тоді знайомство з нашою шаленою Бабусею змінить вашу думку назавжди! Замість традиційного борщу на її кухні можна знайти різноманітні отрути, магічні мікстури та любовні еліксири, які вона просто обожнює готувати. Особливо якщо поряд є молодий та наївний турист, якого ще й можна цим нагодувати… Чим може скінчитись знайомство Алекса з бабусею, як гадаєте?

Сімейний лікар

Цей маленький герой тримає в страху всіх домочадців. І не дивно! Він завжди з’являється зненацька і дуже полюбляє всіх лікувати. Все було б чудово, аби не його методи! Щось болить – відірвати та пришити по новій. Не спрацювало – підключити до процесу електрику! Сімейний лікар впевнений, що нею можна оживити що завгодно. Він просто обожнює проводити експерименти, особливо якщо у Домі з’являється новий «пацієнт»…

Ікар

Ікар – дальній родич мешканців Дому. Для нього головне у житті – це політ. Ікар обожнює парити у небі, використовуючи для цього все, що знайдеться під рукою. Літати навчився, а от з приземленням виникають складнощі.
І, на жаль, падіння не проходять без наслідків, хоча на це вже ніхто не звертає уваги.
Що утне Ікар на сцені шоу – відомо тільки йому одному!

Лисий

Зовні великий лисий дядько, а в душі – справжня дитина, яка обожнює ігри та розваги!
Він живе у своєму світі фантазій та пустощів. За дитячу безпосередність його і люблять домочадці. А він полюбляє вщент руйнувати всі їхні плани і робить це доволі часто.
І хоча на нього за це ще ніхто не ображався, все може змінитись…
Побачимо до чого призведуть пустощі Лисого разом на прем’єрі шоу!

Фагот

Дім не для всіх відчиняє свої двері, а слідкує за цим дворецький – Фагот. Всі мешканці впевнені, що у дворецького роман із покоївкою, а насправді ж він вже втомився від її «любовних ігрищ». Хоча варто з’явитись на горизонті супернику – і все враз змінюється, Фагот готовий на все, аби завоювати увагу дами серця. Тож Алексу варто бути уважним, щоб не потрапити у ігри двох мешканців. Хто знає, чим це може скінчитись …

Прима

Героїня таємного роману та справжня фанатка балету. Звідси і два її головних захоплення: загравання із дворецьким та репетиції балетних «па». Вона вважає себе Примою, хоча інші мешканці Дому мають певні сумніви стосовно цього. Вона першою дізнається всі новини та секрети мешканців Дому. Можливо, через те, що прибирає у ньому лише тоді, коли можна щось підслухати, чим зазвичай заважає іншим. А може в неї є свої секрети?

Віктор

Якщо ви почуєте дивні звуки схожі на виття – не дивуйтесь, це Віктор. У повний місяць він перетворюється на вовка (принаймні йому так здається). Зустріч із Віктором може видатись не надто приємною, особливо якщо у вас немає із собою м’ячика.
У Домі Віктор слухається лише свою Господарку і не довіряє нікому, крім неї. А особливо чужаку в Домі – туристу. Алексе, тобі варто бути ДУЖЕ обережним!

Share This