Вже понад 400 дітей поринули в пригоди разом з фантастичними Ельфами, Сніговиками та Оленями в інтерактивній шоу-казці «Врятуй Новорічне свято»!

З 17 грудня і до завершення новорічних свят в Концерт-Холі ВДНГ на всіх дітей чекають незабутні пригоди, які вони можуть пройти разом з казковими героями і врятувати свято у новій інтерактивній шоу-казці «Врятуй Новорічне свято»! Діти не просто спостерігають за подіями, а стають головними героями казки, адже саме від них залежить її фінал. Під час пригод маленьких героїв супроводжують казкові персонажі – Ельфи, Зайці, Сніговики і Олені.

А закінчується все дійство у чарівній резиденції Діда Мороза, в якій всі маленькі герої інтерактивної новорічної казки «Врятуй новорічне свято» отримають смаколики від АВК!

Сюжет шоу-казки:

  • При вході до зали, гостей зустрічають Ельфи і розподіляють дітей у команди, в яких юні герої пліч-о-пліч  рятуватимуть Новий рік;
  • Поки команди формуються, дітей проводжають на галявину чарівного лісу, де їх знайомлять з постійними жителями казки – Зайчиками. З ними учасники шоу-казки веселяться і граються до початку пригод;
  • Коли всі в зборі – можна вирушати в дорогу до Діда Мороза. Тут на узліссі з’являються казкові Олені, але от не задача, у них викрали санчата, на яких Олені повинні були везти дітей до Діда Мороза! Хто ж це зробив? Учасникам шоу-казки доведеться розгадати не тільки цю загадку, а й безліч інших ребусів і завдань. А найцікавішою пригодою стане Чарівна снігова буря, яка вкриє з головою не тільки маленьких героїв, а й їх батьків, які весь цей час спостерігають за пригодами своїх дітей з спеціальної зони відпочинку.

Тільки подолавши всі випробування відважні герої новорічних пригод зможуть потрапити в резиденцію Діда Мороза і отримати від нього солодкий подарунок!

Найближчі сеанси інтерактивної шоу-казки «Врятуй Новорічне свято» вже 22, 23 і 25 грудня.

До того ж, для всіх учасників шоу-казки «Врятуй Новорічне свято» передбачена знижка в 15% на купівлю квитків на улюблене сімейне 3D-шоу «Вартові мрій».

Ознайомитися з детальним графіком проведення шоу-казки та придбати квитки можна тут!

Share This