РЕЗИДЕНЦІЯ ДІДА МОРОЗА

Цієї зими Дід Мороз оселиться в концерт-холі ВДНГ

В його резиденції, яка більше нагадує казковий парк розваг, ви й ваші малюки зможете побачити, як відбувається підготовка до Нового року та Різдва, спостерігаючи за кумедними ельфами-помічниками. Сам же Дід Мороз з'явиться наприкінці свята й обов'язково вислухає всі новорічні побажання.
У цього діда десятки імен. Але як би не називали його дорослі: Санта, Йоулупуккі або Дід Мороз, цього казкового бороданя однаково люблять усі діти. Потрапити в світ Діда Мороза мріють і великі і маленькі — ще б пак, адже кажуть, там трапляються справжні чудеса. Але якщо раніше відвідати резиденцію можна було тільки в Лапландії або Дрімучому лісі, то в цьому році зазирнути в казку можна в «Зимовій Країні на ВДНГ».
Найнеймовірнішу і таємничу будівлю в світі — справжню Резиденцію для Діда Мороза на ВДНГ створювали найкращі українські декоратори.
А професійні постановники кілька місяців поспіль не спали, мізкуючи над тим, як зробити так, щоб чарівний світ всередині неї припав до душі не тільки самому Дідові, але і його маленьким гостям і їхнім батькам.
Made on
Tilda