Диван зачекає: цього тижня прем'єра шоу
«Дім Таємничих Пригод»
Концерт-Хол на ВДНГ вкотре відкриває театральний сезон для всіх українців. Як і минулого року на сцені з'явиться шоу, що не лишило байдужим жодного глядача –
Дім Таємничих Пригод
«Ми були сім'єю вже минулого року. Зараз хочу зводити своїх колег, та й сама не проти знову побачите таке дивовижне шоу. Тим паче, що цього року обіцяють оновлений склад номерів», - розповідає Марина, фанатка мультижанрового шоу.

Дійсно, режисери обіцяють, що осінь 2017 запам'ятається новими персонажами, яскравими номерами та живим вокалом фіналістки української фабрики зірок.
Раніше Костянтин Томільченко розповідав, що його шоу – це справжня казка для українців. Відомий хореограф та режисер каже: «У нас так мало свят і тому наші люди потребують гарних та незвичайних мистецьких робіт».

Загалом історія не зазнає значних змін. Сюжет залишається таким же, як і у першому сезоні, проте деякі номери змінилися. За словами творців пантоміма стане більш зрозумілою та смішною для дітей, а серйозні танцювальні номери будуть ще більш вражаючими для дорослих.
Made on
Tilda