Ми вже знаємо перших чотирьох фіналістів Національного відбору «Євробачення-2017», ними стали ROZHDEN, ILLARIA, TAYANNA і відкриття нацвідбору – гурт Сальто Назад. Наступної суботи, 18 лютого цей список доповнять ще двоє учасників. З кого будемо вибирати?

Гурт  Кузьми Скрябіна Singing pants

«Пісня Singin Pants для Національного відбору на «Євробачення-2017» про те, що тобі потрібно подружитися зі своїми трусами, і вони теж зможуть заспівати краще, ніж деякі зірки! Прийшов час дати Європі по попі!!»- говорить реліз групи.

O.Torvald

Група стала важливим явищем для української музики, зіграла сотні концертів, видала п’ять номерних альбомів. У 2015 O.Torvald стали найпопулярнішою фестивальної командою країни і зіграли більше 20 фестивальних сетів в Україні та Європі. Тепер музиканти вирішили підкорити і Європу піснею «Time».

Анастасія Прудіус

«Трек «Flow », був написаний спеціально для Євробачення. Пісня про те, що потрібно любити, не боятися переживати той спектр почуттів під час закоханості, який рухає нами і спонукає на вчинки, також йти завжди вперед, розвиватися і бути відкритим до чогось нового і цікавого, а також вміти акумулювати в собі сили на все це. Я її вибрала, тому що я її відчуваю », – розповіла Анастасія.

Віталій Козловський

Спеціально для участі у відбірковому турі «Євробачення» була створена композиція «I’m your light», на яку співак робить серйозну ставку. Пісня відрізняється не тільки оригінальним музичним рішенням, але і глибоким змістом, який вона несе в себе.

KADNAY

Свою нову пісню «Freedom In My Mind» KADNAY написали спеціально для Євробачення 2017: «Було непросто. Ми не звикли перебувати в якихось рамках. За 3 хвилини розповісти свою історію, втілити всі музичні ідеї і передати настрій досить складне завдання. Але, як і всі пісні, над якими ми працюємо – вона вийшла дуже особливою », – відзначили музиканти.

MELOVIN

На конкурсі «Євробачення 2017» MELOVIN представляє англомовну пісню «WONDER», приспів якої був написав ще рік тому: «Я робив дуже багато помилок, слухав думки людей, але практично не прислухався до самого себе. Заплутався у власних думках, загубився в музиці. Пісня «Wonder» саме про це », – каже музикант.

Green Grey

«Future is now» – наш погляд на сучасний світ: яскравий, експресивний, часто незрозумілий, але неодмінно повний позитивних фарб. Цією піснею ми хотіли сказати, що майбутнього не варто чекати або боятися: воно вже настало. Весь творчий шлях Green Grey – це своєрідна гра на випередження. Ми ніколи не були в «форматі» і не слідували існуючим канонам. За час існування групи змінилося кілька поколінь слухачів, і у кожного покоління був свій саундтрек Green Grey. Ми, як стародавні математики, чітко зрозуміли, що якщо ти хочеш стати легендарною групою, потрібно закидати каміння трохи далі, ніж від тебе чекають. І тоді, пізніше, до цих каменів доходять. І слухають наші пісні десять, двадцять років.

Vivienne Mort

«Пісня для нацвідбору «Євробачення» називається «Іній». Я знаю, як писати пісні і як співати їх. А як описати музику – не знаю. Скажу, що це дуже ніжна пісня. І я буду довіряти всім, хто буде її слухати », – розповіла Даніела.

За матеріалами телеканалу СТБ: http://eurovision.stb.ua/ru/2017/02/13/uchastniki-tretego-polufinala-natsionalnogo-otbora-evrovidenie-2017/

Share This